Bayilik Ön Başvuru

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Ofis Bölme

Tümün Gör -
 • Ofis Bölme Sistemleri
  06 Haziran 2014 by Ofis Bölme Uzmanı, in Ofis Bölme
  Ofis Bölme Sistemleri
  Ofis Bölme Sİstemleri, büro ve ofislerde klasik duvar anlayışına alternatif siz değerli müşteri ve...
  Read More +
 • Ofis Bölme Çeşitleri
  03 Haziran 2014 by Ofis Bölme Uzman, in Ofis Bölme
  Ofis Bölme Çeşitleri
  Bölme, Modüler Bölme Duvar, Hareketli Bölme Duvar, Demontable, Camlı bölme, Cam Bölme, Seperatör,...
  Read More +
 • Neden Ofis Bölme
  03 Haziran 2014 by Ofis Bölme Uzman, in Ofis Bölme
  Neden Ofis Bölme
  Günümüz çalışam yaşamında çalışma yerinin özellikleri oldukça önem kazanmış durumdadır. Tüm...
  Read More +

Bölme Duvar

Bölme Duvar sistemleri alanında firmamız hizmet vermektedir. ACAR Ofis,bölme duvar alanında ileri derece uzman ve profesyonel kadrolar oluşturmayı amaçlamış ve bugün bölme duvar sistemleri alanında bunu başarmıştır.
Bölme Duvar  koordinasyonunda  Acar Ofis geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Acar Ofis; ileriyi gören, yenilikçi, kendine güvenen, yurtdışında faaliyet gösterme becerisi olan, beklentileri karşılayan, her geçen gün büyüyen, ülke ekonomisine katkı sağlayıp istihdam oluşturmayı görev edinen, eğitimli kadrosu ile zorlu projelerin altından kalkabilen, modern teknolojiyi takip ederek liderlik çizgisini bozmamıştır. Daha da ileriye götürüp çağdaş, modern, zamanı ileriye taşıyan yaşam alanlarında imza atmaya devam etmektedir. Son 10 yıl içerisinde ciddi projelerde yer alan, adını markalaştırp, daha çok güçlü olmayı başarmıştır. Bölme Duvar sistemleri konusunda Acar Ofisın önderliğinde firmamızın konu hakkında yaptığı icraatları ve son durumları ve hatta referanslarımızı görmeniz ve bize daha yakın olmanız düşünülerek bubölme duvar katagorisi  yayına hazırlanmıştır. Bölme Duvar nedir, Bölme Duvar Nasil Yapilir, neden Bölme Duvar ve Bölme Duvar hakkinda ulasabileceginiz tüm dokumanlar ve bilgiler bu site üzerinde bilgi amaçlı ulaşıma açılmıştır. Faaliyet Alanımız Aşağıdaki gibi tarif edilirken: Bölme Duvar konulu web siteminizi Misyonunu ise şu şekildedir: Üstlendiği görevleri kalite ve ulaştırma süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çalıştığımız firmalara  katkımızı ve desteğimizi sürekli olarak arttırmak; müşterileri tarafından katılımı istenilen bir şirket olmak; girişimlerinden makul bir kar marjı elde etmeyi sürdürmek; ve çalışanlarının parçası olmaktan gurur duyacağı bir şirket olmaktır.Web sitemizde sektör hakkindaki diğer konu başlıklarında burada okuduğunuz bilgiyi bulacaksınız.
Acar Ofis;bölme duvar çeşitlierini artırmıştır.. Rekabet etme yeteneğini de teyit etmiştir. Acar Ofis, dünyadaki en iyler içinde girme yolunda büyük ivmeler kazanmıştır.
Kapsamlı bir yelpazede hizmetler vermektedir. Bölme Duvar hakkinda her türlü görüş ve önerilerinizi iletmekten çekinmeyiniz. Ayrıca her türlü bilgilendirme ve bölme duvar ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Profosyonel Bölme Duvar Özellikleri

• Bölme Duvar sistemlerimiz  % 99,9 'u geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmektedir .

Bölme Duvar Pratik ve hızlı kurulumu ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

• Bölme Duvar Sistemleri Özel ses yutucu kumaş kaplamalar ile ortam ses seviyesi kontrol altına alınmaktadır

• Bölme Duvar Seperasyon sistemlerimiz  % 100 taşınabilirliğe sahiptir .

• Bölme Duvar Demontaj ve tekrar montajı esnasında herhangi bir deformasyon oluşmaz .

• Son derece dayanıklı olan bölme duvar dekoratif olan alüminyumdan üretilen bölme duvar seperasyon sistemlerimiz bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabilmeniz için tasarlanmıştır .

Kısa Bölme Duvar

Bu uygulama ise kısmi olarak kapalı olması tercih edilen alanlar için yapılan bir çalışmadır. Uygulamada kapalı olması istenilen yükseklikteki kısım belirlenen dolgu malzemesi ile doldurularak, kapatılır. üst kısım ise camla veya iki cam arası jaluzili olarak kapatılacak şekilde tatbik edilir.

Her iki uygulama içinde uzman uygulayıcıların ve kaliteli doğru malzeme seçiminin önemi büyüktür. Yapının sağlam ve istikrarlı bir şekilde varlığını koruması ve olası bir aksi durumda bölme içinde herhangi bir zarara yol açmaması için doğru malzeme ve iyi ekipmanla donatılmış işinin uzmanı uygulayıcılarla garantili ve etkili bir yapı için Acar Ofis Tasarım Teknolojileri hizmetinizdedir.

Bölme Duvar Çeşitleri

Neden Bölme Duvar

Günümüz çalışam yaşamında çalışma yerinin özellikleri oldukça önem kazanmış durumdadır. Tüm firmalar çalışma alanlarına istedikleri şekli vermek için çalışmalar başlatmıştır.

Bu anlamda Bölme Duvar son dönemde oldukça önem kazanmıştır.

Genel anlamada birden çok büro ve çalışma alanları yerine mevcut alanda yeniden yapılandırma yada diğer adıyla Bölme Duvar uygulaması yaparak hem çalışma alanlarını fazlalaştırmak hemde tüm çalışanlarla bir arada olmaya devam edebilmeyi amaçlamaktadırlar.

Acar Ofis Tasarım Hizmetleri Tecrübe ve Kaliteli Hizmet anlayışı ile Bölme Duvar ilhiyaçlarınıza kalıcı çözümler bulmak için hizmetinizdedir. Bu konudaki talepleriniz için Bize iletişim Bölümünden ulaşmanız yeterli.

Bursa Bölme Duvar

Bursa Bölme Duvar Sistemleri Ülkemizde son yıllarda uygulanan bir sistem olan bölme duvar sistemleri farklı ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap veriyor. Mekanların belirli ölçülerde küçültülmesi ya da büyütülmesi için uygulanan bu sistemler kısa sürede kurulumları gerçekleştirildiği için zaman kaybı yaşanmadan monte edilebiliyor. Hızlı ve pratik olmasının yanı sıra kullanılan özel izolasyon malzemeleri sayesinde mekanlarda güçlü bir yalıtım sağlıyor. Firmamız Bölme Duvar Sistemlerinde BURSA ili ve çevresinde verdiği hizmetler ile kapalı alanlarda belirli bir çerçeve içerisinde içsel oda, bölüm, ve sınıf bölme sistemlerini uzman ekip ve kadrosuyla olabilecek en kısa sürede kolayca uygulamaktadır. Bu bağlamda geniş ve ferah mekânlar sağlayan bölme duvar sistemleri 80 mm duvar kalınlığı ile mekânlarda ince bir bölünme sunuyor. Temizlik ve hijyen konusunda diğer bölme ünitelerine göre daha avantajlı olan bölme duvar sistemleri hafif yapısı ile binaya ek yük getirmeden uygulandığı alanlarda fonksiyonel bölünme sağlıyor.

İzmir Bölme Duvar

İzmir Bölme Duvar Sistemleri Ülkemizde son yıllarda uygulanan bir sistem olan bölme duvar sistemleri farklı ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap veriyor. Mekanların belirli ölçülerde küçültülmesi ya da büyütülmesi için uygulanan bu sistemler kısa sürede kurulumları gerçekleştirildiği için zaman kaybı yaşanmadan monte edilebiliyor. Hızlı ve pratik olmasının yanı sıra kullanılan özel izolasyon malzemeleri sayesinde mekanlarda güçlü bir yalıtım sağlıyor. Firmamız Bölme Duvar Sistemlerinde İZMİR ili ve çevresinde verdiği hizmetler ile kapalı alanlarda belirli bir çerçeve içerisinde içsel oda, bölüm, ve sınıf bölme sistemlerini uzman ekip ve kadrosuyla olabilecek en kısa sürede kolayca uygulamaktadır. Bu bağlamda geniş ve ferah mekânlar sağlayan bölme duvar sistemleri 80 mm duvar kalınlığı ile mekânlarda ince bir bölünme sunuyor. Temizlik ve hijyen konusunda diğer bölme ünitelerine göre daha avantajlı olan bölme duvar sistemleri hafif yapısı ile binaya ek yük getirmeden uygulandığı alanlarda fonksiyonel bölünme sağlıyor.

Ankara Bölme Duvar

Ankara Bölme Duvar Sistemleri Ülkemizde son yıllarda uygulanan bir sistem olan bölme duvar sistemleri farklı ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap veriyor. Mekanların belirli ölçülerde küçültülmesi ya da büyütülmesi için uygulanan bu sistemler kısa sürede kurulumları gerçekleştirildiği için zaman kaybı yaşanmadan monte edilebiliyor. Hızlı ve pratik olmasının yanı sıra kullanılan özel izolasyon malzemeleri sayesinde mekanlarda güçlü bir yalıtım sağlıyor. Firmamız Bölme Duvar Sistemlerinde ANKARA ili ve çevresinde verdiği hizmetler ile kapalı alanlarda belirli bir çerçeve içerisinde içsel oda, bölüm, ve sınıf bölme sistemlerini uzman ekip ve kadrosuyla olabilecek en kısa sürede kolayca uygulamaktadır. Bu bağlamda geniş ve ferah mekânlar sağlayan bölme duvar sistemleri 80 mm duvar kalınlığı ile mekânlarda ince bir bölünme sunuyor. Temizlik ve hijyen konusunda diğer bölme ünitelerine göre daha avantajlı olan bölme duvar sistemleri hafif yapısı ile binaya ek yük getirmeden uygulandığı alanlarda fonksiyonel bölünme sağlıyor.

Bölme Duvar İmalat

Acar Ofis, Bölme Duvar  çalışma alanlarınız için, beklentilerinizi aşan, özel tasarım ve modern uygulama çözümleri geliştiren, ofis bölme sistemleri üreticisidir .Ofislere şıklık ve işlevsellik katan ofis bölme sistemlerin birçok değişik modeli vardır.  Kullanılan malzeme ve ürün yapısına göre ofis bölme fiyatı ve ofis bölme ürün çeşitleri değişmektedir.

bölme duvar demontable olma özelliğiyle değişik hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan Demontable bölme duvar sistemleri, ofis ortamlarındaki işlev değişikliklerine, olabilecek en hızlı biçimde yanıt verirken, estetik üstünlükleriyle de, mimari projeye katkıda bulunabilmektedirler.

Demontable bölme duvar Sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses, ısı ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj, düzenli ve temiz çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Alüminyum ofis bölme profillerden oluşan bölme duvar yapısı ve melamin dolu panel seçenekleri ile geleneksel duvar sistemlerine göre çok daha hafif bir çözüm sunarak bina yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır.

Acar Ofis Olarak, Bölme Duvar Teknolojileri konusunda sahip olduğumuz deneyim ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Tüm Tasarım İşlerinizde size bir telefon kadar yakınız..

Bize Ulşamak için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

TOP